پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - میز خدمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان در شهرستان چایپاره
بازدید : 60 15 دی 1400 ساعت 15:33 شماره :92599

میز خدمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان در شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی چهارشنبه 1400/10/15 مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان غربی با حضور در شهرستان چایپاره با فرماندار،مسئولین ادارات، مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از شهروندان در سالن جلسات فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست اداره کل  منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان غربی در این جلسه با تشریح اقدامات مؤثر منابع طبیعی در شهرستان چایپاره گفت: حفظ مراتع و بهبود وضعیت ذخایر آبی در کنار توسعه پوشش گیاهی از جمله نتایج اجرای طرح‌های آبخیزداری در این منطقه به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه عملیات آبخیزداری با هدف کاهش خسارت‌های ناشی از سیل به روستاییان و جلوگیری از رسوب و فرسایش خاک مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: این سدها از نوع ملاتی بوده و روستاییان از مزیت‌های آن بهره‌مند شده‌اند.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با اشاره به اتمام کاداستر در استان افزود: با تلاش و همت همکاران منابع طبیعی و اداره ثبت جشن انفال را در هفته منابع طبیعی برگزار خواهیم کرد. همچنین پرونده تصرفات اراضی ملی تشکیل و جهت رفع تصرفات به مقامات قضایی تحویل داده خواهد شد.

شکورزاده فرماندار شهرستان نیز در ادامه با تصریح سخنان مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان ، ابراز امیدواری نمود با توجه به کمبود آب شاهد اجرای طرح های متعدد آبخیزداری در شهرستان خواهیم شد.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان در این دیدارها با تعدادی از مراجعین دیدار و ضمن گفتگو با آنان و شنیدن درخواستهای مردم دستورات لازم را جهت حل مشکل آنان صادر کردند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :