پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تسلیت مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان در دومین سالگرد شهادت سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی
بازدید : 56 12 دی 1400 ساعت 12:40 شماره :92446

پیام تسلیت مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان در دومین سالگرد شهادت سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان غربی در پیامی دوّمین سالگرد شهادت اسوه مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند.

در متن پیام آمده است:

 شهادت، هنر مردان خداست. برای برخی مردان خدا هجرت از دنیا با مرگی جز شهادت قابل تصور نیست.(امام خمینی ره)

ریخته‌ شدن خون پاک حاج‌قاسم، به ‌عنوان اسطوره مقاومت و مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیسم جنایتکار، توسط موشک‌های شیطان بزرگ، مهر بطلانی بود بر خط سازش و مذاکره خفت‌بار با همین دشمن جنایتکار و تکلیف را بر همگان برای همیشه روشن نمود که راه پیروزی جبهه حق تنها از مسیر مقاومت و پایداری می‌گذرد.

آن سردار بزرگ اسلام با پیروی محض از ولی خدا، هیمنه استکبار را فرو ریخته بود و سردمداران استکبار و صهیونسیم را به زانو درآورده بود و با تلاش و مجاهدت شجاعانه خود در صف مقدم مبارزه با تروریسم بین الملل و سرسپردگان کور و کر آن‌ها، خواب شیرین را بر شیاطین خفته در کاخ‌های ستم تلخ کرده بود. 

امنیت ملت بزرگ ایران امروز مرهون جهاد خالصانه و صادقانه آن سردار بزرگ و همرزمان اوست و بی شک، شهادت او نه تنها پایان او نیست، که آغازی دگربار و رویشی وصف‌ناپذیر در جبهه مقاومت است.

اینجانب ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی از خداوند منّان خواهان صبر جمیل برای همه خانواده شهدا خصوصاً خانواده محترم آن شهید بزرگوار هستم.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :