پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار صمیمی از جنس همکاری وهمدلی با حافظان امنیت
بازدید : 77 8 دی 1400 ساعت 8:57 شماره :92323

دیدار صمیمی از جنس همکاری وهمدلی با حافظان امنیت

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی روز سه شنبه 1400/10/7 فرمانده نیروی انتظامی مرکز استان و رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی استان در دیدارهای جداگانه با مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان دیدار وگفتگو کردند.

در اين ديدارها مهندس موسوی با تسلیت ایام فاطمیه و همچنین فرا رسیدن دومین سالگرد شهدای مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان، از تلاش هاي شبانه روزي نيروهاي انتظامي در همه عرصه ها تقدير و تشكر كرد و گفت:

بي شك امروز تامين امنيت و آسايش همه مردم در سايه تلاشها و مجاهدتهاي نيروهاي انتظامي و نظامي است كه همه بايد قدر دان آن باشيم.

وي با اشاره همدلي بسيار موثر نيروهاي انتظامي در حفاظت از عرصه هاي ملي، افزود:

ما در مجموعه منابع طبيعي استان به يمن وجود نيروهاي انتظامي قدمهاي بسيار موثري را در خلع يد اراضي و حفاظت از اراضي ملي برداشته ايم كه همه اينها مرهون وحدت و همكاري نيروهاي انتظامي است كه اميدواريم اين همدلي همچنان بيش از پيش ادامه يابد.

سرپرست اداره كل منابع طبيعي آذربايجانغربي ادامه داد:

درسايه تلاشهاي هر دو نهاد در سال جاري توانسته ايم بيش از 600 هكتار ازاراضي ملي را خلع يد نماييم و بيش از 42 درصد از آتش سوزيها در عرصه ها نسبت به سال قبل كاهش داشته باشد.

در اين ديدارها جناب سرهنگ حسین صمدپور رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی نیروی انتظامی استان نيز با تقديراز زحمات پرسنل اداره كل منابع طبيعي در راستاي حفاظت از عرصه هاي ملي گفت:

حراست و پاسداري از انفال بر همه ما واجب است و در هر شرايطي نيروهاي ما آمادگي همكاري با حافظان منابع طبيعي را دارند . با توجه به شرايط اقليمي موجود بايد در نگهداري و حفاظت از عرصه هاي طبيعي حساسيت بيشتري داشته باشيم و تا آنجا كه مقدور است در توسعه فضاي سبز كشور تلاش كنيم.

در دیدار جناب سرهنگ حسن شیخ نژاد فرمانده نیروی انتظامی مرکز استان(ارومیه) نیز بر تعامل و همکاری دوجانبه تأکید و خواستار افزایش توسعه همکاری‌ها و هماهنگی برای تشدید اقدامات حفاظتی عرصه‌های منابع‌طبیعی شد. 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :