پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بررسی آخرین اقدامات کاداستر با حضور سرپرست اداره کل منابع طبیعی در اداره کل ثبت اسناد واملاک استان
بازدید : 96 6 دی 1400 ساعت 11:2 شماره :92209

بررسی آخرین اقدامات کاداستر با حضور سرپرست اداره کل منابع طبیعی در اداره کل ثبت اسناد واملاک استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی روز دوشنبه 1400/10/6 مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان جهت بررسی و هماهنگی آخرین اقدامات طرح کاداستر در اداره کل ثبت استان حضور یافت .

سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان ضمن دیدار با مهندس جوان کیا مدیرکل ، معاونین ثبت اسناد واملاک استان آخرین اقدامات در خصوص کاداستر را بررسی کردند.

مهندس موسوی در این دیدار بابیان اینکه عزم خود را جزم کرده ایم که تا پایان سال 1400 کاداستر را به سرانجام برسانیم گفت:

با تلاش شبانه روزی همکاران متعهد و خدوم در منابع طبیعی وثبت اسنادو املاک استان برآنیم که انشاالله جشن انفال را در سرتاسر استان آذربایجان غربی برگزارکنیم.

وی در ادامه به اخذ 2709124 هکتار سند تک برگی انفال و 2724253 هکتار تثبیت در سامانه ثبت اسناد استان از ابتدای سال تا کنون اشاره و این مقدار اخذ سند و تثبیت را بسیار رضایت بخش و امیدوار کننده در جهت اتمام این طرح یادکردند.

مهندس جوان کیا مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان نیز در این دیدار از همکاری و پیگیری مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان در خصوص روند طرح کاداستر در استان تشکر و از ادامه همکاری تا اتمام این طرح در استان قول همکاری ومساعدت دادند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :