پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان غربی با همکاران اداره کل
بازدید : 173 30 آذر 1400 ساعت 10:40 شماره :92006

دیدار مهندس موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان غربی با همکاران اداره کل

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی؛ در دومین روز از حضور مهندس میرصمد سید موسوی به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی دراستان آذربایجان غربی، طی مراسمی با همکاران اداره کل دیدار و بر ادامه راه حفاظت از اراضی ملی تأکید کردند.

ایشان در این دیدار صمیمی که با رعایت موازین بهداشتی برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه شهادت زهرای مرضیه(س) از همت و تلاش شبانه روزی معاونین ،واحدهای ستادی و خصوصاً نیروهای یگان حفاظت که شبانه روز از عرصه های ملی حفظ و حراست میکنند تشکر وقدردانی کرد.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان به وظیفه اصلی منابع طبیعی که همان حفاظت میباشد، اشاره و اظهار داشت: همانطور که همه عزیزان میدانند شعار اصلی مناع طبیعی ،حفظ ، احيا، ، توسعه وبهره برداری ازجنگلها ومراتع کشور میباشد که براین اساس اینجانب و همه همکاران وظیفه داریم نسبت به این خط مشی حرکت و از آن تخطی نکنیم.

وی افزود: طرح تکميل مميزی اراضی ، جهت شناسائی وتعيين حدود منابع طبيعی ازسايراراضی، از اقدامات خوبی هست که امسال در هفته منابع طبیعی انشاالله جشن انفال را در استان برگزار خواهیم کرد.

مهندس موسوی در بخش دیگری از سخنان خود همدلی و یکصدا بودن را در پیشبرد اهداف سازمان مهم و اساسی خوانده و گفتند: همه ما عضو یک خانواده هستیم و برای حفظ این مجموعه بزرگ بایستی همدل و متحد باشیم و اجازه ندهیم مسائل و مشکلات جزئی و بی مورد، خللی در انجام وظایف قانونی ما بوجود آورد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :