پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی با حضور مهندس موسوی برگزارشد.
بازدید : 154 29 آذر 1400 ساعت 10:56 شماره :91975

جلسه شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی با حضور مهندس موسوی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ روز دوشنبه 1400/9/29  اولین جلسه شورای معاونین  با حضور مهندس میرصمد سید موسوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان و اعضاء این شورا برگزار شد.

در این جلسه مهندس موسوی با تسلیت ایام فاطمیه شهادت صدیقه طاهره سلام الله علیها و قبولی عزاداری همکاران گفت:

امیدواریم با تاسی به ائمه اطهارو همدلی و همراهی همه همکاران تلاشگر در مجموعه اداره کل منابع طبیعی استان همچنان راه پیشرفت و رسیدن به اهداف سازمانی را با گامهای استوار ادامه دهیم و به وظایف شرعی و قانونی خود عمل نماییم.

وی گفت:                                                            

یکی از مهمترین موضوعات جاری در کشور که موظف به رعایت آن هستیم ؛ مسئله ویروس کرونا است که باید با توجه به ابلاغیه ها و بخشنامه های موجود رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح ادارات منابع طبیعی شهرستانها و اداره کل به جد اجرا و اقدام شود. مقتضی است معاونین و روسای ستادی و شهرستانها نسبت به اجرای مفاد نکات بهداشتی اقدامات لازم را انجام دهند تا انشاالله هیچ مشکلی برای هیچ یک از کارکنان پیش نیاید.

مهندس موسوی افزود:

احترام به ارباب رجوع و تسریع در امورات جاری از نکات دیگراست که باید به آن پرداخته شود و در چارچوب قانون و مقررات حقی از کسی تضییع نگردد . احترام و تکریم ارباب رجوع، تکریم به خود است و باید این موضوع کما فی السابق سر لوحه امور قرار گیرد.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی با اشاره به صرفه جویی در هزینه های اداره کل تصریح کرد:

رعایت نظم و انضباط مالی و صرفه جویی در امورات جاری بسیار مهم است و باید معاونتهای مربوطه با برنامه ریزی دقیق نسبت به این موضوع و جلوگیری از تحمیل هزینه های اضافی ، صرفه جویی را درپیش گیرند تا احتمالا" با کمبود منابع مالی مواجه نشویم.

در ادامه این جلسه هر یک از معاونین به طرح موضوعات حوزه کاری خود پرداختند و مقرر گردید جلسات شورای معاونین بطور منظم برگزار و هر یک از معاونتها گزارشهای کاری لازم را ارائه نمایند. 

   

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :