پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - همیاران طبیعت شهرستان چایپاره با شعار حفاظت از منابع طبیعی کوهپیمایی کردند.
بازدید : 146 6 آذر 1400 ساعت 9:3 شماره :91109

همیاران طبیعت شهرستان چایپاره با شعار حفاظت از منابع طبیعی کوهپیمایی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی روز جمعه 1400/9/5 همزمان با سالروز تأسیس بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، همیاران طبیعت شهرستان چایپاره با شعار حفاظت از جنگلها و مراتع کشور کوهپیمایی کردند.

 این کوهپیمایی که با حضور کارکنان اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان، همیاران طبیعت، هیئت کوهنوردی، بسیجیان و اقشار مختلف مردم  برگزار شد، مهندس صمد دادگر رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان چایپاره در خصوص این مراسم گفت:

با حضور همیاران طبیعت، هیئت کوهنوردی ،دوستداران طبیعت، بسیجیان و خیل کثیری از مردم منطقه و طبق اطلاع رسانی قبلی که صورت گرفته بود، با تجمع در حاشیه سازه بزرگ آبخیزداری حوزه بسطام این شهرستان، به سمت ارتفاعات بسطام کوهپیمایی انجام شد.

وی افزود: هدف از این حرکت فرهنگی ورزشی، رساندن پیام "با طبیعت مهربان باشیم" بود که توانستیم با حضور مردم فهیم و دوستدار طبیعت این شعار را به سرتاسر استان و کشور مخابره کنیم.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :