پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه شورای معاونین با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان و اعضاء برگزارشد.
بازدید : 68 6 تير 1400 ساعت 14:52 شماره :86529

جلسه شورای معاونین با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان و اعضاء برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی جلسه شورای معاونین به ریاست دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان و اعضاء جهت  بررسی عملکرد و اقدامات منابع طبیعی استان در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

دکتر قاسمی با بیان پیام مقام معظم رهبری که فرمودند " پیگیری در کارها باید اولویت مدیران باشد و این مسئله یکی از اولویتها می باشد"  لذا لازم است تمام معاونین و همکاران اداره کل نیز پیگیری کارهای ابلاغ شده را مد نظر خود قرار دهند.

وی بر تحرک بخشی و پیگیری مجدانه در بحث اقدام ملی طرح کاداستر که تا پایان سال باید پایان یابد ،تاکید نمود و بیان داشت ، یکی از دغدغه های مسئولین به ویژه ریاست محترم قوه قضائیه و سازمان جنگلها اتمام طرح کاداستر اراضی ملی تا پایان سال می باشد که باید با دقت نظر پیگیری شود تا از بروز هرگونه فساد جلوگیری به عمل آید.

مدیرکل منابع طبیعی استان همچنین به تمام معاونین اعلام داشت که همواره شایسته سالاری را در انتصاب همکاران در نظر داشته باشند و تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به معیشت همکاران را در اولویت کاری خود قرار دهند.

در ابتدای جلسه مهندس کریمی دبیرجلسه گزارشی از مصوبات جلسه قبلی برای حاضران ارائه دادند که مورد بررسی و اتخاذ تصمیم قرار گرفت.

در ادامه هر یک از معاونین در حوزه کاری خود مطالب و مشکلاتی داشتند که بیان نمودند و دکترقاسمی ضمن ارائه راهکارهای مناسب موضوعات را جمع بندی کرد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :