پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حضور مدیرکل منابع طبیعی استان در جلسه شورای حفاظت از حقوق بیت المال
بازدید : 101 3 تير 1400 ساعت 11:3 شماره :86407

حضور مدیرکل منابع طبیعی استان در جلسه شورای حفاظت از حقوق بیت المال

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان غربی، روز پنج شنبه 1400/4/3 دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان با حضور در دادگستری استان در جلسه شورای حفاطت از حقوق بیت المال استان شرکت کرد.

رئیس کل دادگستری استان در این جلسه با اشاره به اهمیت تشکیل شورای حفاظت از بیت المال گفت:  دستگاه قضایی استان با همه ظرفیت خود از دستگاههای مختلف در جهت حفظ حقوق بیت المال حمایت می کند.

آقای عتباتی افزود:  ما باید ظرفیت های بالقوه این استان از جمله اراضی استان و منابع طبیعی که بعضا مورد تعرض قرار گرفته اند را صیانت کرده و با متجاوزان برخورد کنیم.

آقای مجیدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز در این جلسه با اشاره به این که ظرفیت های کشاورزی استان با سو استفاده برخی از افراد سود جو در معرض نابودی قرار دارد گفت:  تفکیک های غیرمجاز و  تغییر کاربری ها در زمبن های کشاورزی و مزروعی موجب به خطر افتادن این منابع طبیعی استان می شود و باید دستگاههای مربوطه با با ارائه برنامه های مدونی بازرسی ها و نظارت های پی در پی را در این زمینه انجام دهد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :