پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تسلیت مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان غربی به مناسبت سی و دومین سالگرد رحلت امام خمینی ( ره ) و قیام خونین 15 خرداد
بازدید : 34 13 خرداد 1400 ساعت 21:14 شماره :85794

پیام تسلیت مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان غربی به مناسبت سی و دومین سالگرد رحلت امام خمینی ( ره ) و قیام خونین 15 خرداد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ دکتر هادی قاسمی مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان غربی در پیامی سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:                           

بسمه تعالی

چهاردهم خرداد ماه سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور بزرگ مردی که به پشتوانه ایمان و اعتقاد خویش و با سلوک علمـی و عملی خود، کاخ حکومت ستم شاهی را ویران کرد و با تکیه بر باور درونی و با تاسی از فرهنگ عظیم ولایی و نبوی بر بلندای تاریخ ایران سرود فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید.

 امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است، مجتهدی عالم، سیاستمداری محبوب و رهبری عادل که با " ایثار، اقتدار و صلابت" اسلام محمدی را چون چشمه ای زلال و نورانی در جهان احیا کرد و امید و روشنی را در دل ستم دیدگان متبلور ساخت. بی تردید فقدان آن امام همام برای ملت قدر شناس ایران ضایعه ای جبران ناپذیر خواهد بود.

یوم‌الله پانزدهم خرداد نیز نقطه ای عطف و حماسه ای ماندگار در تاریخ مبارزات ملت ایران علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه های متعالی حضرت امام خمینی (ره) پیوندی ناگستنی دارد. به برکت قیام خونین شهدای ۱۵خرداد است که امروز سراسر جهان پیام استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی نهضت بزرگ خمینی کبیر (ره) را دریافت کرده اند و وظیفه همه ماست تا رهرو آن مبارزین راستین در جهت ترویج فرهنگ اسلام و انقلاب باشیم .

اینجانب ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام خونین 15 خرداد ، را به تمام رهروان ولایت بخصوص خانواده بزرگ منابع طبیعی وآبخیزداری استان تسلیت عرض می نمایم . امید است با حضور حداکثری در انتخابات پیش رو، در سایه خودباوری و پشتکار، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی، سرافرازی و سربلندی کشور، بیش از پیش تلاش نماییم.

هادی قاسمی

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان غربی

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :