پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حضورمشاورین عالی رییس سازمان جنگلها،مراتع وآبخیزداری کشور در استان آذربایجان غربی
بازدید : 79 3 خرداد 1400 ساعت 16:14 شماره :85447

حضورمشاورین عالی رییس سازمان جنگلها،مراتع وآبخیزداری کشور در استان آذربایجان غربی

روز دوشنبه 1400/3/3 مشاورین عالی رییس سازمان جنگلها مراتع وآبخیزداری کشوربا حضور در اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان آذربایجان غربی و شرکت در جلسه شورای راهبری حقوقی ،که با حضور دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان  ،معاونین و رؤسای ستادی و شهرستانها که بصورت وبینار برگزار میشد ، از نزدیک با روند امور، مسائل ومشکلات این استان آشنا شدند.

این جلسات هرهفته جهت بررسی مسائل ومشکلات واحدهای حفاظت و حقوقی و همچنین میزان پیشرفت و عقب افتادگی شهرستانها در بخشهای حفاظت وحقوقی بصورت وبینار برگزار میشود.

در ابتدای جلسه دکترهادی قاسمی مدیرکل منابع طبیعی استان ضمن تبریک سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس، از حضور مشاورین سازمان آقایان جمشیدی، محمدی مقدم و میرزایی مدیرکل آموزش و ترویج تقدیر و تشکر کردند.

قاسمی در ادامه، گزارشی از عملکرد واحدهای حفاظت وحقوقی استان را که بصورت پاورپوینت آماده شده بود ارائه و در ادامه نیز معاونین و رؤسای ستادی و دو نفر از رؤسای شهرستانها به نمایندگی از شمال و جنوب ادارات استان به بیان مشکلات و مسائلی که در این استان موجود است پرداختند.

در ادامه جلسه همکاران سازمان مرکز ضمن ثبت درخواستها و مشکلات منابع طبیعی استان ،در جهت انعکاس این موارد به رییس سازمان و رفع مشکلات قول مساعد دادند.

بعد از اتمام جلسه ، مشاورین سازمان با حضور در اتاق تک تک همکاران ضمن دیدار با آنان، از نزدیک در جریان روند کارها در منابع طبیعی استان قرارگرفتند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :