پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی به مناسبت عید سعید فطر
بازدید : 66 22 ارديبهشت 1400 ساعت 22:15 شماره :85151

پیام تبریک مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی دکترهادی قاسمی ،مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به همکاران و مردم شهید پرور استان تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل اعلام می شود:

بسمه تعالی

اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَةِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ 

عید سعید فطر، عید عرفان و آزادگی ورها شدن از بند خواست‌های زمین‌گیر کننده و نه سرکوب آنها، از امن‌ترین و گشاده‌ترین راه‌های رسیدن به آسمان معنویت است.
فطر جشن فطرت‌های پاکی است که در ماه مهمانی خدا به وصل و قربش نایل شده‌اند و در چشمه فیاض الهی رمضان وجود خود را از غبارهای دنیوی زدوده‌اند و شایسته و سربلند از آزمون اخلاص و بردباری به سرمنزل توبه و بازگشت به درگاه خداوند یکتا رسیده‌اند تا در طلیعه ماه شوال این بزم عظیم، خداوند را شاکر باشد.

اینجانب ضمن قبولی طاعات و عبادات روزه داران عزیز و ضمن تبریک عید فطر، عید بزرگ اسلامی از خداوند منان بهترین آرزوهای قلبی‌ را توام با سلامتی و عزت برای همه مسلمانان و ملت عزیز ایران به ویژه مردم شهید پرور و ولایت مدار استان آذربایجان غربی و همکاران عزیزم در منابع طبیعی وآبخیزداری استان مسئلت دارم و قبولی طاعات و عبادات را از درگاه احدیت خواهانم.

هادی قاسمی

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :