پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس
بازدید : 54 16 ارديبهشت 1400 ساعت 12:7 شماره :85021

پیام دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کردند،

در متن پیام آمده است:

بسمه تعالی

فلسطین پاره تن اسلام است. حضرت امام خمینی(ره)

مداومت ملت های جهان در بزرگداشت روز جهانی قدس بیانگر عزم راسخ آزادیخواهان و حامیان ملت فلسطین جهت اثبات نامشروع بودن اشغال سرزمین فلسطین و لزوم آزادی آن از طریق مقاومت و برگزاری همه پرسی حق تعیین سرنوشت است.

بی‌تردید پاسداشت روز جهانی قدس؛ برگزاری تظاهرات بازگشت در غزه مقاوم و انتفاضه رمضانی اخیر در قدس، نوید فروپاشی رژیم جعلی و پوشالی صهیونیستی و آزادی سراسر سرزمین فلسطین بویژه قدس شریف و مسجدالاقصی را در دل مومنین، آزادیخواهان و حامیان جهانی ملت فلسطین دو چندان نموده است.

فروریختن هیمنه رژیم صهیونیستی به عنوان یک قدرت منطقه‌ای و مدعی دموکراسی، بعد از شکست‌های پی در پی صهیونیست‌ها در صحنه‌های نبرد و تحمل ضربات سهمگین موشکی مقاومت به موازات خنثی شدن توطئه شوم معامله قرن و تداوم بحران سیاسی و اجتماعی در درون رژیم صهیونیستی را باید ثمره 73 سال پایداری و مقاومت در مقابل اشغالگران دانست که روز جهانی قدس الهام‌بخش آن به شمار می‌آید.

قیام و انتفاضه رمضانی نمازگزاران قدس اعم از زن و مرد و جوان، در آستانه این روز تاریخی ثابت کرد که ملت فلسطین علی‌رغم خیانت معدود سران کشورهای عربی به آرمان فلسطین، ملتی پوپا، سرزنده، بالنده و در صحنه است.

بی‌تردید بر اساس وعده حتمی الهی و به همت ملت مقاوم و قهرمان فلسطین و محور مقاومت، قدس، مسجد الاقصی و سرتاسر سرزمین تاریخی فلسطین آزاد خواهد شد و استکبار جهانی و حامیان رژیم جعلی صهیونیستی هرگز نخواهند توانست با تمسک به سلاح و زور در مقابل خواست یک ملت مقاوم و قهرمان بایستند.

جمهوری اسلامی ایران به زعامت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در این مسیر با تمام توان به حمایت همه جانبه از حقوق مشروع ملت فلسطین تا آزادی قدس و مسجدالاقصی و سراسر فلسطین ادامه خواهد داد و از همه مسلمانان جهان، ملت‌های حامی فلسطین و آزادیخواهان می‌خواهد همچنان در کنار ملت بی پناه فلسطین در مقابل زورگویی، تجاوز، خشونت و جنایات رژیم صهیونیستی بایستند.

هادی قاسمی

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :