پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - سومین جلسه شورای حقوقی با بررسی عملکرد یکماهه ادارات منابع طبیعی شهرستانهای استان
بازدید : 208 2 ارديبهشت 1400 ساعت 13:41 شماره :84675

سومین جلسه شورای حقوقی با بررسی عملکرد یکماهه ادارات منابع طبیعی شهرستانهای استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان غربی، روز پنج شنبه 1400/2/2 جلسه شورای حقوقی با بررسی عملکرد یکماهه ادارات منابع طبیعی استان با حضورمدیرکل منابع طبیعی ، اعضاء و رؤسای شهرستانها بصورت وبیناربرگزارشد.

دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان در ابتدای جلسه ضمن قبولی طاعات و عبادات همه همکاران، سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی برتأسیس سپاه پاسداران را بر ملت ایران و پاسداران این مرزو بوم تبریک گفتند.

در ادامه جلسه دکترقاسمی با ارائه آمار وعملکرد کلیه شهرستانها در هفته گذشته و یکماه سال جدید که بصورت آمار هرمی تهیه شده بود نقاط قوت و ضعف واحد حقوقی شهرستانها را تجزیه و تحلیل کردند.

وی در این آمار نشان دادند که کدام شهرستان در ضمینه تشکیل پرونده تخریب و چرای غیرمجاز، خلع ید، بازدید پرونده های سنوات قبل و غیره چه پیشرفتی داشتند و کدام شهرستانها حرکتی نداشتند، و قرار بر این شد از شهرستانهای برتر با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آید.

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان در ادامه این جلسه از کلیه رؤسای ادارات و مسئولین واحد حقوقی شهرستانها خواستند در خصوص پرونده های قضایی حساسیت خاصی داشته باشند، خصوصاً پرونده های زمین خواری، که در این موارد رؤسای ادارات شخصاً در دادگاه حضور یابند و روند پرونده را به اداره کل نیز اطلاع دهند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود اهمیت دادن به مسئله آتش سوزی در مراتع و جنگلها خصوصاً شهرستانهایی که مستعد آتش سوزی هستند، تقاضا کرد در آماده باش کامل باشند و نسبت به روز رسانی اقلام اطفاء حریق اقدامات لازم را انجام دهند.   

در ادامه جلسه رؤسای شهرستانها گزارشی از عملکرد واحد حقوقی و پرونده های تشکیل یافته در حوزه خود ارائه کردند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :