پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه اطفاء حریق با ارائه راهکارهای سازنده جهت جلوگیری از آتش سوزی در مراتع استان با حضور اعضاء برگزارشد.
بازدید : 101 2 ارديبهشت 1400 ساعت 10:43 شماره :84674

جلسه اطفاء حریق با ارائه راهکارهای سازنده جهت جلوگیری از آتش سوزی در مراتع استان با حضور اعضاء برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان غربی، روز پنج شنبه 1400/2/2 جلسه اطفاء حریق با ارائه راهکارهای سازنده جهت جلوگیری از آتش سوزی در مراتع استان با حضور اعضاء برگزارشد.

مهندس صفرحسین زاده معاونت حفاظت وامور اراضی اداره کل منابع طبیعی استان که ریاست جلسه را به عهده داشتند، با اعلام اینکه پارسال با تمهیداتی که از قبل پیش بینی شده بود، گزارشات حریق بسیار کمتر از سالهای قبل بود.

وی افزود:

درنظر داریم امسال نیز با پایش دقیق مناطق بحرانی و نیمه بحرانی و همچنین با پخش تیزرهای تلویزیونی از آتش سوزی های احتمالی در این مناطق جلوگیری کنیم.

حسین زاده معاون حفاظت استان همچنین از آماده سازی یگان و آموزش همکاران یگان حفاظت در خصوص مهارآتش سوزی در مراتع نیز خبرداد وگفت:

قراراست امکانات جدیدی از طرف سازمان جنگلها، مراتع وآبخیزداری کشور به استان ارسال شود که به محض دریافت این اقلام بلافاصله در بین شهرستانهایی که آتش سوزی درآنها بیشتر است تقسیم و نسبت به آموزش کارکنان یگان حفاظت اقدامات لازم نیزانجام خواهد شد.

در ادامه جلسه اعضاء راهکارهای مقابله با آتش را در مراتع استان بررسی و به جمع بندی نهایی رسید. 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :