پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در سومین جلسه صندوق توسعه ملی بر ضرورت تسریع در اجرای قراردادهای اجرایی طرحهای منابع طبیعی در آذربایجانغربی در سال 1400 تاکید شد
بازدید : 162 29 فروردين 1400 ساعت 12:41 شماره :84577

در سومین جلسه صندوق توسعه ملی بر ضرورت تسریع در اجرای قراردادهای اجرایی طرحهای منابع طبیعی در آذربایجانغربی در سال 1400 تاکید شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ دکتر قاسمی مدیرکل منابع طبیعی استان با اعلام این مطلب در سومین جلسه صندوق توسعه ملی گفت:

خوشبختانه درسال 1400 با تمهیدات اندیشیده شده و رایزنهای صورت گرفته اعتبارخوبی برای توسعه حوزه های آبخیز، بیابان، جنگل، وحفاظت دراستان آذربایجانغربی پیش بینی شده است که برای هزینه کرد این اعتبار باید معاونتها و واحدهای ذیربط در مجموعه اداره کل درآمادگی کامل باشند و با سیر مراحل قانونی من جمله تعیین پیمانکاران و عقد قراردادها سرعت لازم را برای شروع عملیات های عمرانی آغاز شود.

وی افزود:

در بطن اعتبارات به غیر از عملیات بیو مکانیکی و بیولوژیکی برای تمامی بخشهای اداره کل از جمله جنگل ؛ مرتع ؛ ترویج ؛ روابط عمومی؛ کاداستر؛ یگان حفاظت و ... اعتبار مشخص شده و ادارات ستادی باید با هماهنگی با طرح و برنامه و امور مالی نسبت به هزینه کرد اعتبارات خود در سال جاری اقدام نمایند.

دکتر قاسمی خاطر نشان کرد:

در سال گذشته ببالغ بر 250 هزار هکتار از عرصه های ملی تحت پوشش اعتبارات صندوق توسعه ملی عملیات آبخیزداری  اجرا شد که در سال 1400 این مساحت به 330 هزار هکتار ارتقاء خواهد یافت. بنابراین انسجام کامل واحدها و برنامه ریزی دقیق برای اجرای طرحهای عمرانی ابخیزداری باید از هم اینک آغاز شود.

     

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :