پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دومین جلسه شورای حفاظت جهت بررسی عملکرد شهرستانها در اولین ماه سال
بازدید : 77 26 فروردين 1400 ساعت 13:37 شماره :84572

دومین جلسه شورای حفاظت جهت بررسی عملکرد شهرستانها در اولین ماه سال

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ، دومین جلسه شورای حفاظت در سال 1400 روز پنج شنبه 1400/1/26 با حضور دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی، رؤسای ستادی و شهرستانها بصورت وبینار برگزارشد.

دکترقاسمی در این جلسه ضمن تبریک حلول ماه رمضان، ماه میهمانی حضرت حق و ماه نزول قرآن، توفیق استفاده از این ماه را از خداوند متعال خواستار شدند.

در ادامه جلسه مدیرکل منابع طبیعی استان گزارشی از عملکرد یگانهای حفاظت شهرستانها و بخشها در هفته آتی ارائه و از کلیه شهرستانها در خواست کردند در امر حفاظت جدی تر باشند.

دکترقاسمی در این جلسه به مواردی که ریاست سازمان جنگلها، مراتع وآبخیزداری کشور بدان تأکید فراوان داشتند و باید سرلوحه امسال کارهای ما قراربگیرد اشاره و گفتند:

درتهیه طرحهای مرتعداری، زراعت چوب، تشکیل صندوق تعاونی تا پایان سه اول سالجاری، جنگلکاری مشارکتی، جذب همیاران طبیعت، تهیه طرح محصولات فرعی مرتع و جنگل، سوخت جایگزین، کاداستر و ساماندهی نیروهای حفاظتی باید برنامه ریزی جدی و دقیق صورت گیرد.

در ادامه جلسه که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ، رؤسای ادارات به بیان عملکرد خود و اقدامات انجام شده در هر یک از بخشهای تحت اختیار خود پرداختند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :