پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حضورمدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی در شهرستان خوی
بازدید : 109 25 فروردين 1400 ساعت 15:41 شماره :84517

حضورمدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری آذربایجان غربی در شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان غربی، روز چهارشنبه 1400/1/25 مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان با حضور در شهرستان خوی از پارک جنگلی اوغلان قالای ایواوغلی خوی دیدار کرد.

دکترقاسمی در بدو ورود با حضور در دادگستری شهرستان خوی با رئیس دادگستری خوی دیدار و در خصوص روال پرونده های منابع طبیعی در دادگاه بحث و گفتگو کردند.

وی در این دیدار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، از روند پرونده های دادگستری در شهرستان خوی و مراحل آن با خبر و از مجموعه دادگستری در حفاظت از اراضی ملی تقدیر وتشکر کردند.

رئیس دادگستری خوی نیز در این دیدار از حضور مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان در شهرستان خوی تشکر و بابت پیگیری جدی و اهمیت دادن به مسائل دادگاهی و پرونده های منایع طبیعی سپاسگزاری کرد.

در ادامه این سفر مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان به همراه عباسی فرماندار و معاون استاندار از پارک جنگلی اوغلان قالای ایواوغلی خوی بازدید و از مراحل واگذاری آن اطلاع حاصل کردند.

دکتر قاسمی در پایان برنامه سفر به شهرستان خوی با حضور در اداره منابع طبیعی خوی با همکاران دیدار وگفتگو کردند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :