پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اولین جلسه شورای فرهنگی در سال 1400 جهت بررسی مسائل فرهنگی ومذهبی در اداره منابع طبیعی وآبخیزداری برگزارشد.
بازدید : 95 23 فروردين 1400 ساعت 12:47 شماره :84459

اولین جلسه شورای فرهنگی در سال 1400 جهت بررسی مسائل فرهنگی ومذهبی در اداره منابع طبیعی وآبخیزداری برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی اولین جلسه شورای فرهنگی در سال جدید با حضور مدیرکل منابع طبیعی واعضاء شورا در دفترمدیرکل جهت بررسی مسائل فرهنگی و مذهبی برگزارشد.

در این جلسه که حاج آقا محمد پناهی نماینده جدید ولی فقیه در منابع طبیعی وآبخیزداری استان نیز حضور داشتند، دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی استان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، همه همکاران را به خود سازی و تزکیه نفس در این ماه عزیز سفارش کردند.

وی افزود، این ماه فرصت خوبی است، تا زنگار از دل بشوئیم و خود را به خدا نزدیکترکنیم.با خواندن قرآن و دعاهای این ماه شریف ارتباط خود را با خالق هستی قوی تر بکنیم.

مدیرکل منابع طبیعی استان در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله مهم و اساسی فرهنگ اشاره و گفتند:

طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، مسئله فرهنگ اگر در کشور حل شود کل مشکلات جامعه حل خواهد شد، و این پیام آشکاری است که مشکلات اساسی ما به فرهنگ گره خورده و باید در حل آن تلاش کینم.

حاج آقا پناهی نماینده ولی فقیه در منابع طبیعی نیز در این جلسه، ضمن تبریک ماه میهمانی خدا همه را به تقوای الهی و حفظ حرمتهای این ماه عزیز سفارش کردند.

ایشان در خصوص اقداماتی که دشمن جهت ریشه کنی فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی انجام میدهد اشاره و افزودند:

دشمن جهت براندازی یک حکومت از طرق مختلف وارد میشود، که بهترین راه، ازبین بردن فرهنگ آن کشور و جایگزینی و تحمیل فرهنگ بیگانه میباشد، و ما وظیفه داریم در این خصوص با بصیرت بجا و دور از افراط و تفریط، حیله دشمن را خنثی کنیم.

در ادامه این جلسه تصمیماتی هم جهت اجرای مراسمات ماه رمضان به تصویب اعضاء رسید.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :