پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار مدیرکل محیط زیست استان آذربایجان غربی با مدیرکل منابع طبیعی استان
بازدید : 74 22 فروردين 1400 ساعت 17:48 شماره :84396

دیدار مدیرکل محیط زیست استان آذربایجان غربی با مدیرکل منابع طبیعی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ یکشنبه 1400/1/22 دکترنظری مدیرکل محیط زیست استان با حضور در اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان با دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی دیدار وگفتگو کرد.

در این دیدار دکترقاسمی ضمن تشکر از حضور نظری مدیرکل محیط زیست استان و همراهان ایشان در اداره کل منابع طبیعی استان، شهادت دو محیط بان شجاع محیط زیست استان زنجان را به خانواده و همکاران ایشان تسلیت گفتند.

مدیرکل منابع طبیعی استان در ادامه به اقدامات مشابهی که توسط منابع طبیعی و محیط زیست در حفاظت از اراضی مرتعی و جنگلی انجام میشود اشاره و خواستار همکاریهای تنگاتنگ در این خصوص شدند.

وی افزود، منابع طبیعی وآبخیزداری براساس قانون و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه حفاظت، احیاء و بهره برداری از اراضی ملی و دولتی را دارد که سازمان محیط زیست نیز در این خصوص وظایف مشابهی همسو با منابع طبیعی وآبخیزداری دارد.  

نظری مدیرکل محیط زیست استان نیز در این دیدار ضمن تبریک ماه رمضان از دکترقاسمی و همکاران ایشان که شبانه روز در حفاظت و مراقبت از اراضی ملی و جنگلی استان تلاش وفعالیت میکنند تقدیر و تشکر کرد.

ایشان در ادامه به نقش منابع طبیعی در مهار آتش سوزی ها و جلوگیری از تخریبات و تصرفاتی که در اراضی ملی و حاشیه دریاچه ارومیه و همچنین اقدامات شاخصی که در احیاء نگین فیروزه ای استان دریاچه ارومیه انجام شده سپاسگزاری کردند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :