پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دومین جلسه صندوق توسعه ملی در سال 1400 جهت بررسی مانده اعتبارات برگزار شد.
بازدید : 80 22 فروردين 1400 ساعت 12:18 شماره :84393

دومین جلسه صندوق توسعه ملی در سال 1400 جهت بررسی مانده اعتبارات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ یکشنبه 1400/1/22 دومین جلسه صندوق توسعه ملی جهت بررسی مانده اعتبارات درسال 99 با حضور دکترقاسمی مدیر کل منابع طبیعی استان ، معاونین ، رؤسای ستادی و اعضاء برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکترقاسمی پیشاپیش اغاز ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن را به همه همکاران و تلاشگران عرصه های منابع طبیعی تبریک گفتند.

وی در ادامه به اعتباراتی که امسال از طرف سازمان جنگلها، مراتع وآبخیزداری کشور جهت اجرای پروژه ها و عملیاتهای منابع طبیعی استان، تخصیص یافته و خواهد شد، اشاره و از کلیه واحدها درخواست کرد برنامه مدونی تهیه کنند تا در هزینه کرد اعتبارات دچار مشکل نشویم.

مدیرکل منابع طبیعی استان ضمن مثبت ارزیابی کردن جلسات صندوق، از حضور کلیه اعضاء صندوق که در این یکسال با همت مضاعف خود توانستند اعتبارات تخصیص یافته و مصوب را در جهت آبادانی استان و حفظ و حراست از اراضی ملی بکار گیرند تشکر وقدردانی کردند.

این جلسه با چکش کاری در خصوص مانده اعتبارات سالهای 98 و 99 صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی ادامه یافت که مصوباتی هم با حضور مدیرکل و اعضاء به تصویب رسید.

 

                

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :