پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حضور دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی استان در شهرستانهای جنوب استان
بازدید : 90 21 فروردين 1400 ساعت 18:29 شماره :84374

حضور دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی استان در شهرستانهای جنوب استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان با حضور در شهرستانهای میاندوآب بوکان و شاهین دژ با رؤسای دادگستری و دادستان این سه شهرستان دیدار وگفتگو کردند.

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان در بدو ورود به شهرستان میاندوآب با حضور در دادگستری شهرستان با حاج آقا گل حسینی رئیس دادگستری و مسعودی دادستان دیدار و در خصوص پرونده های منابع طبیعی بحث وگفتگو کردند.

دراین دیدار دکترقاسمی ضمن تقدیر و تشکر، از صبر و حوصله کارکنان دادگستری شهرستان در خصوص پرونده های منابع طبیعی و حفاظت از اراضی ملی که وظیفه قانونی ماست، سپاسگزاری کرد.

دکترقاسمی سپس با حضور در اداره منابع طبیعی شهرستان میاندوآب با همکاران دیدار وگفتگو کرد.

در ابتدای این دیدار مهندس باقری رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان میاندوآب گزارشی از عملکرد این شهرستان ارائه و در ادامه نیز همکاران درخواستها و مشکلات کاری خود را بیان و خواستار رفع آنها شدند که دکترقاسمی نیز قول مساعد جهت رفع این مشکلات دادند.

برنامه بعدی مدیرکل منابع طبیعی استان حضور در شهرستان شاهین دژ بود.

ایشان در بدو ورود با حضور در دادگستری شهرستان با رئیس دادگستری و دادستان دیدار ودر خصوص مسائل مربوط به تخریبات و تصرفات اراضی ملی بحث و گفتگو کردند.

دکترقاسمی بعد از این دیدار، با حضور در اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان شاهین دژ با همکاران نیز دیدار کردند.

دکترقاسمی از شهرستان بوکان نیز دیدار کرد. ایشان با حضور در اداره منابع طبیعی بوکان با همکاران این اداره نیز دیدار وگفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار سرکارخانم مهندس بهرام پور رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بوکان گزارشی از عملکرد این شهرستان ارائه و در ادامه نیز همکاران درخواستها و مشکلات کاری خود را بیان و خواستار رفع آنها شدند که دکترقاسمی نیز قول مساعد جهت رفع این مشکلات دادند.

 

 

                 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :