پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه صندوق توسعه ملی جهت بررسی مانده اعتبارات در سال 99 برگزار شد
بازدید : 45 20 دی 1399 ساعت 12:59 شماره :80900

جلسه صندوق توسعه ملی جهت بررسی مانده اعتبارات در سال 99 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ شنبه 99/10/20 جلسه صندوق توسعه ملی جهت بررسی مانده اعتبارات درسالهای 98 و 99 با حضور دکترقاسمی مدیر کل منابع طبیعی استان ، معاونین ، رؤسای ستادی و اعضاء برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکترقاسمی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که به مناسبت سالگرد قیام خونین مردم قم در سخنرانی روزجمعه که از طریق صدا و سیما بصورت زنده پخش شد پرداختند ، وی گفت : سخنان ایشان باید سرمشق و سرلوحه کارهای همه ما  قراربگیرد و طبق فرمایش حضرت امام خمینی (ره) پشت سر ولایت فقیه باشیم تا آسیبی به مملکت وارد نشود.

در ادامه جلسه دکترقاسمی با تقدیر و تشکر از تلاش و همت همه همکاران در خصوص جذب اعتبارات و هزینه کرد آن ، گزارشی از مصوبات جلسه قبلی و اقدامات انجام شده در هفته جاری که توسط واحد های ستادی و معاونتها تهیه شده بود ارائه دادند.

دکترقاسمی مدیرکل منابع طبیعی استان به سفر دکتر منصور رئیس سازمان جنگلها به استان اشاره و گفتند:

در سفر دکتر منصور رئیس سازمان جنگلها، مراتع وآبخیزداری کشور به استان تصمیمات خوبی گرفته شد ، خصوصاً در مورد حمایت سازمان جنگلها از کاشت گیاهان دارویی و کاشت نهال صنوبر ، همچنین در خصوص اعطای تسهیلات به متقاضیان تولید نهال  که مشوقهای خوبی نیز در نظر گرفته شده است.

این جلسه با چکش کاری در خصوص مانده اعتبارات سالهای 98 و 99 صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی ادامه یافت که مصوباتی هم با حضور مدیرکل و اعضاء به تصویب رسید. 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :