پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - ششمین جلسه اتاق فکر با حضور اساتید علمی و پژوهشی برای احیاء و صیانت از عرصه های ملی و جنگلی در آذربایجانغربی
بازدید : 60 11 دی 1399 ساعت 12:6 شماره :80507

ششمین جلسه اتاق فکر با حضور اساتید علمی و پژوهشی برای احیاء و صیانت از عرصه های ملی و جنگلی در آذربایجانغربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛  ششمین جلسه اتاق فکر با حضور اساتید علمی و پژوهشی برای احیاء و صیانت از عرصه های ملی و جنگلی در آذربایجانغربی برگزارشد.

این جلسات به پیشنهاد دکتر قاسمی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و با حضور اساتید دانشگاهی ؛ پژوهشی ، همکاران مرکز تحقیقات جهادکشاورزی و کارشناسان اداره کل تشکیل میگردد.

در این نشست تخصصی دکتر قاسمی در جمع اساتید دانشگاهی با بیان الزام پیوند مراکز علمی ؛ پژوهشی با بخش اجرا در عرصه های ملی گفت:

اتاق فکر میتواند بازوی مشورتی برای مدیران باشد ، در اتاق فکر افرادی که تجربه خوب و پتانسیل تحقیقاتی لازم را داشته وازخلاقیت ونوآوری نیز برخوردار باشند می توانند با ایده ها و اندیشه های خود مدیران اجرایی را در اتخاذ تصمیمات مناسب یاری دهند.

وی افزود:

اتاق های فکر میتوانند از موضوعات مهم و اساسی ملی نشئت گیرند یا اینکه زاییده ذهن شخص یا گروه کوچکی از صاحبان اندیشه باشند.

در ادامه جلسه خانم دکتر هاشمی از همکاران مرکز تحقیقات جهادکشاورزی استان ،گزارشی را درخصوص نحوه مبارزه با آفت جوانه خوار بلوط در جنگلهای سردشت وپیرانشهر برای حاضران ارائه دادند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :