پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - چهارمین جلسه شورای حقوقی برگزارشد.
بازدید : 84 7 دی 1399 ساعت 17:25 شماره :80367

چهارمین جلسه شورای حقوقی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی چهارمین جلسه شورای حقوقی به منظور هماهنگی و تبادل نظر پیرامون مسائل حقوقی ، بررسی مشکلات و موانع مربوطه ، ارائه راه حل های قانونی و آگاهی از آخرین بخشنامه ها و دستورالعملها ، با حضور دکترقاسمی مدیرکل ،معاونین و رؤسای ستادی و شهرستانهای منابع طبیعی استان در اتاق جلسات مدیر کل بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ، مطالبی را در رابطه با آمار مقایسه ای شهرستانها درقالب نمودار رشد و مشاهده وضعیت شهرستانها ارائه و اظهار داشتند که نیاز به اهتمام و تلاش جدی همکاران داریم.

وی افزود ، تعدادی از شهرستانها در برخی از قسمتها رشد خوبی داشتند ، خصوصاً شهرستانهای مهاباد و ارومیه ، که در تشکیل پرونده های تخریب و تصرف پیشرفت خوبی نسبت به سال 98 داشتند و جای تشکر و قدردانی دارد، اما برخی از شهرستانها عقب افتادگیهایی دارند که بایستی تلاش خود را بیشتر کنند که این حرکت کندتر نشود.  

در ادامه حسین زاده معاون حفاظت و امور اراضی استان نیز مباحثی را در رابطه با تشکیل پرونده شعبات ویژه داخل در محدوده شهرها و بررسی ایرادات شکلی در بدو تشکیل پرونده ها ارائه نمودند.

این جلسه مصوباتی نیز داشت از جمله ، آمارهای ارسالی بموقع و دقیق باشد ، بازبینی پرونده های سنواتی بصورت مدون تاحصول نتیجه پیگیری شود ، خودداری از پذیرش نیروی یگان حفاظت بدون هماهنگی با اداره کل ، ایجاد بلوک بندی نیروی های یگان حفاظت ، پیگیری پرونده های حساس توسط رؤسای ادارات ، دقت کافی در گزارشهای درخواست اعمال ماده 59  

این جلسه با ارائه گزارش رؤسای ادارات در خصوص عملکرد اقدامات حقوقی و قضائی در حیطه کاری خود ادامه یافت.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :