پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - طرحهای 9×99 باید با قدرت تمام به پیش رود.
بازدید : 73 1 دی 1399 ساعت 22:12 شماره :80158

طرحهای 9×99 باید با قدرت تمام به پیش رود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی ؛ دکتر قاسمی در جریان بازدید از طرحهای شهرستان سلماس وارد این شهرشد.

دکتر قاسمی ابتداء با حضور در فرمانداری شهرستان سلماس و دیدار با فرماندار ، در جلسه کارگروه سرمایه گذاری و کسب و کار استان آذربایجان غربی ،ویژه بررسی و اهلیت سنجی پروژه های اقتصادی و سرمایه گذاری شهرستان سلماس شرکت کردند.

مدیرکل منابع طبیعی استان سپس با حضور در اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان سلماس و دیدار با همکاران این شهرستان گفت:

شهرستان سلماس پتانسیل خوبی برای توسعه عرصه های ملی دارد و طرحهای 9×99 باید به طور جد پیگیری و اجرا شود. خصوصاً در ارتباط با زراعت چوب میتوان از فعالان بخش خصوصی نیز در این امر استفاده کرد چرا که اعتبار و مساعدت خوبی از طرف سازمان جنگلها،مراتع وآبخیزداری کشور به این امر اختصاص یافته است. 

وی افزود ، در طرح کاداستر خوشبختانه توانستیم با تلاش همه همکاران حرکت بزرگی انجام دهیم که این امر به جز با برنامه ریزی دقیق و تلاش همگانی میسر نمیشد ، که من از تلاش همه دست اندرکاران امور ممیزی و سایر پرسنل کمال تشکر و قدردانی را دارم.

برنامه بعدی مدیرکل منابع طبیعی استان ملاقات با صاحبان کارگاههای چوب بری شهرستان سلماس و ارائه نکته نظرات لازم در خصوص نحوه صدور مجوز حمل چوب به متقاضیان و فعالان این بخش بود.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :