پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معاون جدید آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی معارفه شد
بازدید : 220 9 تير 1399 ساعت 12:25 شماره :74320

معاون جدید آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی معارفه شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ دکتر قاسمی مدیر کل منابع طبیعی استان طی حکمی  آقای مهندس سید جمال رضوی را بعنوان سرپرست جدید معاونت آبخیزداری معرفی کرد.

متن حکم بدین شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس جمال رضوی

ابلاغ سرپرستی 

با سلام

با اتکال به خداوند متعال و با عنایت به تجارب ارزشمند و سوابق مفید و تعهد کاری جنابعالی ، بموجب این حکم به سمت سرپرستی معاونت آبخیزداری منصوب می شوید .

امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از توان مدیریتی خود و استفاده از ظرفیتها، استعداد ها ی نیروهای متخصص و متعهد با رویکرد حفظ منابع پایه ، حفاظت آب و خاک ، کنترل فرسایش خاک و رسوب با دیدگاه جامع نگری در حوزه آبخیز با تاکید بر عملیات بیولوژیک و جلب اعتماد و مشارکت مردم و همچنین تسریع در انجام پروژه های آبخیزداری با لحاظ اصول فنی گامهای موثری بردارید .

توفیق روز افزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد فرامین مقام معظم رهبری و دولت خدمتگزار در حوزه منابع طبیعی از خداوند قادر مسئلت دارم .

هادی قاسمی

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :