پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه شورای حفاظت و اطفاء حریق با حضور مدیر کل ؛ معاونین و روسای ادارات منابع طبیعی شهرستانها بصور ویدیو کنفرانس برگزار شد
بازدید : 204 7 تير 1399 ساعت 16:18 شماره :74252

جلسه شورای حفاظت و اطفاء حریق با حضور مدیر کل ؛ معاونین و روسای ادارات منابع طبیعی شهرستانها بصور ویدیو کنفرانس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ اولین جلسه شورای حفاظت و اطفاء حریق به منظور بررسی افزایش توانمندی یگان حفاظت منابع طبیعی اداره کل و شهرستانها با حضور مدیر کل ؛ معاونین و روسای ادارات منابع طبیعی شهرستانها بصور ویدیوکنفرانس برگزار شد.

در این جلسه دکتر قاسمی مدیر کل منابع طبیعی استان با اشاره به حساسیت آتش سوزی در عرصه های ملی گفت:

همه نیروها باید در آماده باش کامل باشند و با افزایش گشتهای مراقبتی خود در عرصه های ملی بطور مداوم وضعیت را در سطح عرصه های ملی پایش و گزارش نمایند.

وی افزود:

به همین منظور با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال تیم های گشت و مراقبت را در سطح شهرستانها افزایش داده ایم و درصدد هستیم حتی این گشتها را تا پایان مهر ماه سالجاری افزایش دهیم.

دکتر قاسمی با بیان تجهیز امکانات اطفاء حریق خاطر نشان کرد:

خوشبختانه با هماهنگی های بعمل آمده چه درمرکزاستان و چه درشهرستانها نیروهای امدادی نیز( بخصوص آتش نشانی) پای کار هستند وامیدواریم با همکاری سایر نهادهای مردمی و دولتی من جمله دهیاران و بخشداریها در حفاظت ازعرصه های انشالله مشکل حادی پیش نیاید.

در ادامه این جلسه روسای ادارات منابع طبیعی شهرستانها هر یک مختصرا" از وضعیت عرصه ها ی ملی حوزه خود وهمچنین مسائلی که در شهرستانها در ارتباط با اطفاء حریق و امکانات مورد نیاز خود توضیحاتی را ارائه کردند.  

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :