پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دکتر قاسمی طی حکمی سرپرست جدید امور اداری اداره کل را معرفی کرد
بازدید : 344 2 تير 1399 ساعت 12:53 شماره :74090

دکتر قاسمی طی حکمی سرپرست جدید امور اداری اداره کل را معرفی کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ دکتر قاسمی مدیر کل منابع طبیعی استان طی حکمی هوشنگ داداش زاده را بعنوان  سرپرست جدید امور اداری  اداره کل معرفی کرد.

متن این حکم به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای هوشنگ داداش زاده

با سلام

احتراما با عنایت به تجارب ارزشمند و سوابق مفید و تعهدکاری جنابعالی بعنوان سرپرست اداره امور اداری  رفاه و پشتیبانی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از توان مدیریتی خود و تکیه بر ضوابط و مقررات و همکاری و همراهی همکاران شاغل در آن اداره در انجام وظایف محوله از جمله تقویت در ساختار نیروهای خدماتی و نظم دهی به آنان ؛ رضایت حداکثری همکاران شاغل در این اداره کل و ادارات شهرستانهای تابعه و پیگیری جدی در امورات رفاهی همکاران و ساماندهی خود روهای بکارگیری شده در این اداره کل و شهرستانها و رسیدگی خاص به نظافت ساختمانهای تحت نظر و همچنین پیگیری جدی در سایر امورات مربوط به وظایف چارت سازمانی امور اداری اداره کل موفق و موید باشید .

توفیق روز افزون جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد فرامین مقام معظم رهبری و دولت خدمتگزار را از خداوند قادر مسئلت دارم .

هادی قاسمی

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی

گفتنی است دکتر قاسمی طی متن جداگانه ایی از زحمات مهندس صمد دادگر رییس پیشین امور اداری اداره کل قدردانی کرد.

همچنین لازم به توضیح است که مهندس هوشنگ داداش زاده کارشناس ارشد ارتباطات دارای مدرک علوم سیاسی و قبلا نیز به عنوان رییس روابط عمومی اداره کل انجام وظیفه می نمود.

 

 

   

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :