پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در سالروز ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت ؛ حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) خادمین حرم رضوی با پرچم آستان مقدس رضوی در اداره کل منابع طبیعی استان حضور یافتند
بازدید : 802 4 مرداد 1397 ساعت 9:46 شماره :50587

در سالروز ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت ؛ حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) خادمین حرم رضوی با پرچم آستان مقدس رضوی در اداره کل منابع طبیعی استان حضور یافتند

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ با هماهنگی های انجام شده قبلی ؛ گروه "زیر سایه خورشید" که متشکل از خادمین حرم رضوی بود در سالن اجتماعات اداره کل منابع طبیعی حضور یافتند و به میمنت سالروز ولادت با سعادت حضرت رضا(ع) فضای معنوی اداره کل را مملو ازعطر حرم امام رضا(ع)کردند.

در آیین استقبال ازاین گروه ؛ تنی چند از خادمین امام رضا(ع) و حجت الاسلام والمسلمین جهانگیری ؛ روحانی گروه " زیر سایه خورشید" به همراه پرچم یا علی این موسی الرضا حضور داشتند.

در ابتداء مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی استان با تبریک ولادت با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) گفت:

بسیار خوشحالیم که این توفیق بسیار گرانقدر نصیب بنده و همکارانم شد که شاهد ورود خادمین حرم رضوی و پرچم این امام عزیزباشیم. آنچه که برای ما ایرانیان مسلم است وجود آستان مقدس رضوی در ایران اسلامی هدیه ایی الهی است که نصیب مردمان این مرز و بوم شده است و باید از فیض برکات این امام عالیقدر نهایت بهره مندی و استعانت را داشته باشیم.

در ادامه حجت الاسلام ووالمسلمین حاج آقا جهانگیری با ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان اداره کل منابع طبیعی آذربایجانغربی گفت:

خادمین حرم امام رضا(ع) در این ایام با حضور در شهرهای مختلف کشورتلاش دارند با قرار گرفتن در کنار مردم و با حضور در بین آنان  عطرمعنوی امام رضا(ع) را در فضای کشورآکنده سازند تا مشتاقان این امام عزیز از برکات معنوی آستان مقدس رضوی بهره مند گردند.

در این مراسم مداح اهل بیت آقای کارگراز خدام حرم امام رضوی با مداحی در وصف امام رضا(ع) ابیاتی را سرود و با همراهی حاضرین این بخش از مراسم ادامه یافت.

در پایان این آیین معنوی خادمین حرم امام رضا(ع) با در دسترس قرار دادن پرچم عطرآگین علی ابن موسی الرضا(ع) برای کارکنان برای زیارت؛ هدایای تبرک شده ایی از مشهدالرضا  به همکاران اهداء کردند.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :